مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

زئولیت مخصوص کشاورزی از کجا بخرم؟

آنچه در این مقاله میخوانید...

آشنایی با زئولیت هاکاربرد زئولیت مخصوص  کشاورزی در خاکتأثیر زئولیت در محصولات کشاورزی کاربرد زئولیت در تولید کود کاربرد زئولیت کشاورزی در آبیاری

 

زئولیت مخصوص کشاورزی را می توانید به صورت غیر حضوری و با یک تماس تلفنی از مجموعه ی مفید خریداری کنید. زئولیت مخصوص کشاورزی که در مجموعه ی مفید عرضه می شود، کیفیت بالایی دارد و تاثیر زیادی در رشد محصولات شما خواهد داشت. برای افزایش بهره وری محصولات کشاورزی، از هر نوع زئولیتی استفاده نکنید. زئولیت هایی که در بازار موجودند درجه کیفیت متفاوتی دارند و ممکن است که کیفیت لازم و توانایی لازم برای بهبود وضع را نداشته باشند. حتی ممکن است خسارات جبران ناپذیری وارد کنند.

زئولیت مخصوص کشاورزی مجموعه ی مفید، به صورت عمده و کیلویی به فروش می رسد. این مجموعه مرکز پخش مستقیم انواع زئولیت بوده و با حذف واسطه ها و سود کمتر، محصولات را با قیمت مناسب تری عرضه می کند.

آشنایی با زئولیت ها

زئولیت ها به عنوان یکی از مواد تاثیر گذار در کشاورزی شناخته شده اند. این ماده به واسطه یکسری خواص فیزیکی و شیمیایی توانسته نقش خوب و موثری را در صنایع مختلف علی الخصوص کشاوری برجای بگذارد. رئولیت ها انواع گوناگونی دارند. زئولیت مخصوص کشاورزی متفاوت از زئولیت مورد استفاده در صنایع دیگر خواهد بود.

زئولیت ها ساختار متخلخل گونه ای دارند. آن ها دارای یکسری حفره های ریز و یکنواخت می باشند. زئولیت را می توان بر اساس خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوتی که دارند در دو دسته زئولیت طبیعی و مصنوعی تقسیم بندی کرد. زئولیت کشاورزی طبیعی و زئولیت کشاورزی مصنوعی. زئولیت مخصوص کشاورزی از نوع زئولیت طبیعی می باشد.

زئولیت مخصوص کشاورزی را می توان در خاک، در کود، در آب و … به کار برد. و تاثیرات شگفت انگیز آن را مشاهده کر.

اندازه ذرات زئولیت مخصوص کشاورزی، مش ۱۵۰۰، ۰٫۵ تا ۱ میلی متر و ۱ تا ۳ میلی متر می باشد. و بنابر نیاز خود می توانید نوع مناسب آن را خریداری کنید.

در ادامه کاربرد زئولیت مخصوص کشاورزی، در قسمت های مختلف را بیان خواهیم کرد.

کاربرد زئولیت مخصوص  کشاورزی در خاک

استفاده از زئولیت مخصوص کشاورزی موجب می شود که خاکدانه های مقاوم در آب افزایش پیدا کنند. Ph خاک تنظیم شده و متعادل می گردد. استفاده از زئولیت مخصوص کشاورزی موجب شکل گیری خاک می گردد و از ایجاد کلوخه جلوگیری می شود.

زئولیت مخصوص کشاورزی، رطوبت خاک را کنترل می کند و موجب می شود که رطوبت موجود درهوا و خاک جذب شده و در صورت نیاز و در شرایط لازم، در خاک آزاد شود.

زئولیت مخصوص کشاورزی، کیفیت فیزیکی و شیمیایی خاک را بهبود می بخشد و برای تهویه مطلوب خاک و تامین اکسیژن مصرفی مناسب می باشد. زئولیت کشاورزی موجب می شود تا ازت در خاک باقی بماند و بر اساس بارندگی و شست و شو هدر نرود.

استفاده از زئولیت کشاورزی موجب تقویت خاک کشاورزی و بهره وری بالای آن می شود. زئولیت کشاورزی موجب می شود تا گیاهانی مانند سیب زمینی و پیاز و چغندر رشد خوبی داشته باشند. کودهای شیمیایی تا مدت زمان زیادی در خاک باقی مانده  و هم چنین از فقیر شدن خاک جلوگیری می شود.

با استفاده از زئولیت کشاورزی، عناصر سمی در خاک را نیز می توان کاهش داد.

 

 

تأثیر زئولیت در محصولات کشاورزی

استفاده از زئولیت کشاورزی موجب می شود تا وزن و تعداد محصولات افزایش پیدا کند. موجب افزایش مرغوبیت و کیفیت محصولات کشاورزی می شود و هم چنین حامل علف کش ها و آفت کش است.

به کار بردن زئولیت مخصوص کشاورزی، موجب افزای مواد معدنی موجود در بدن می شود. کیفیت پوسته محصولات بهبود پیدا می کند و در نتیجه این امر موجب می شود تا این محصولات در انبار، طولانی مدت دوام بیاورند.

استفاده از زئولیت مخصوص کشاورزی، از ریزش شکوفه ها جلوگیری می کند و تعداد محصولات نارس کم می شود. برای افزایش شادابی، نشاط و افزایش حجم محصولات از زئولیت مخصوص کشاورزی استفاده می شود.

در ضمن زئولیت کشاورزی موجب می شود که ویتامین C در گیاه و میوه جذب شود.

 کاربرد زئولیت در تولید کود

زئولیت کشاورزی به عنوان کود هوشمند معرفی می شود. این ماده معدنی می تواند آب را در حفره ها نگهداری کرده و در صورت لازم آن را در خاک آزاد کند. هم چنین از ورود کاتیون های سنگین به گیاه جلوگیری می کند و مواد و عناصر مورد نیاز را در اختیار گیاه قرار می دهد.

 کاربرد زئولیت کشاورزی در آبیاری

برای کاهش میزان شوری آّب، و جلوگیری از ورود فلزات سمی به خاک و گیاه و هم چنین برای صرفه جویی در مصرف آب از زئولیت کشاورزی استفاده می گردد.

 

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.