مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

زئولیت خوراک دام ارزان قیمت در سمنان

آنچه در این مقاله میخوانید...

آشنایی با زئولیت و انواع آنزئولیت خوراک دام و تاثیرات آن بر روی دام هامرکز پخش مستقیم زئولیت خوراک دام درجه یک

 

زئولیت خوراک دام یک نوع زئولیت طبیعی بوده که می توان آن را در معادن استان سمنان کشف کرد. به دلیل استقبال بالای مصرف کنندگان از زئولیت خوراک دام، مجموعه ی بازرگانی مفید، اقدام به پخش زئولیت خوراک دام در کشور کرده است. زئولیت خوراک دام که در این مجموعه عرضه می شود؛ از معادن شهر سمنان به صورت مستقیم به دست مصرف کنندگان می رسد.

به همین علت زئولیت خوراک دام را می توانید با قیمت مناسب تر از مراکز دیگر از این مجموعه خریداری کنید. هم چنین زئولیت خوراک دامی که در مجموعه ی مفید عرضه می شود، کیفیت بالایی نیز دارد. و بعد از استفاده از این زئولیت متوجه کیفیت بالا و درصد خلوص آن خواهید شد.

آشنایی با زئولیت و انواع آن

زئولیت یک ماده معدنی است. زئولیت ساختار سه بعدی دارد و از آلومیناسیلیکات تشکیل شده است. زئولیت ها را می توان دو دونوع رنگی و در رنگهای مختلف و هم چنین بی رنگ خریداری کرد. زئولیتی که دارای مقدار جزئی آهن بوده، به رنگ زرد، کرم ویا قهوه ای مایل به قرمز دیده می شود.

زئولیت ها را می توان در دو نوع طبیعی و مصنوعی یافت. زئولیت های طبیعی همان زئولیت هایی هستند که در معادن وجود دارند و زئولیت مصنوعی در آزمایشگاه ها به دست می آیند. هر کدام از آن ها انواع گوناگونی دارند. مثلا معروف ترین نوع زئولیت طبیعی، زئولیت کلینوپتیلولیت می باشد.

زئولیت ها دارای خصوصیات فیزیکی وشیمیایی متفاوتی هستند. هر کدام از ان ها به خاطر این خواصی که دارند، کاربرد ویژه ای نیز دارند. ساده ترین مصرف زئولیت در ایران ، استفاده از آن به عنوان مکمل غذایی برای دام و طیور می باشد.

البته زئولیت استفاده های دیگری دارد. و فقط رایج ترین و ساده ترین مصرف آن ها، استفاده از ان به عنوان زئولیت خوراک دام می باشد.

زئولیت دارای یکسری ویژگی های خاص می باشد. گفتیم که زئولیت دارای یکسری حفره ها وتخلخل ها می باشد. به واسطه این تخلخل و حفره ها، زئولیت می تواند به اندازه ۲۱ درصد وزن خود، آب را درون خود نگهداری کند. سطح ویژه ی بالا و خاصیت تبادل کاتیونی نیز موجب شده که از زئولیت استفاده های زیادی بشود.

زئولیت خوراک دام و تاثیرات آن بر روی دام ها

زئولیت خوراک دام یا همان زئولیت کلینوپتیلولیت را به غذای دام اضافه کنید. بعد از افزودن متوجه تغییرات در مصرف خوراک دام خواهید شد. این زئولیت موجب می شود که عملیات هضم در غذای دام نیز به خوبی انجام شود. زئولیت کلینوپتیلولیت را به غذای جوجه، بوقلمون و خوک ها اضافه کنید تا متوجه رشد و بازدهی بهبود خوراک آن ها شوید.

استفاده از زئولیت موجب می شود که اسهال و مشکلات سلامتی دام نیز کاهش پیدا کند. زئولیت موجب می شود که مدفوعی خشک تر و با بوی کمتر تولید شود. استفاده از زئولیت موجب می شود که مدفوع  وفاضلاب دام ها نیز کود های موثر تری را تولید کنند.

افزودن مقدار زئولیت کلینوپتیلولیت به غذای جوجه های گوشی نیز تاثیرات زیادی دارد. می توان زئولیت را علاوه بر این که به خوراک دام ها اضافه کرد، به خوراک طیور اضافه کرد تا تاثیرات شگرف آن نیز بر طیور نمایان شود.

استفاده از زئولیت موجب می شود که طیور نیز مانند دام ها رشد خوبی داشته باشند و کیفیت گوشت و تخم مرغ آن ها بهبود پیدا کند.

هم چنین استفاده از زئولیت خوراک دام، در بستر دام و حتی طیور موجب می شود، تا بوی بد از بستر آن ها دور شود.

مرکز پخش مستقیم زئولیت خوراک دام درجه یک

همان طور که برای کشاورزی باید از زئولیت درجه یک استفاده شود؛ لازم است که برای دام ها نیز از زئولیت خوراک دام درجه یک استفاده کنیم؛ زئولیت خوراک دام درجه یک را می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه از مجموعه ی مفید با قیمت ارزان خریداری کنید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.