مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

زئولیت خوراک دام ارزان از کجا بخریم ؟

آنچه در این مقاله میخوانید...

آشنایی با زئولیت و دلایل استفاده از آن در دامپروریاثرات زئولیت خوراک دام بر روی دام ها

 

 

زئولیت ها گونه ای از مواد معدنی هستند که کاربرد زیادی در دامپروری دارند. زئولیت خوراک دام نوعی زئولیت طبیعی است که می تواند به عنوان یک مکمل غذایی برای دام ها مورد استفاده قرار بگیرد.

زئولیت خوراک دام عرضه شده در مجموعه ی مفید، با نمونه های مشابه در بازار تفاوت هایی دارد. این زئولیت به لحاظ کیفیت، بالاترین میزان کیفیت را دارد. با وجود این که زئولیت طبیعی است ولی از خلوص بالایی برخوردار می باشد. دیگر مزیتی که این زئولیت ها دارند، قیمت مناسب آن ها می باشد. این شرکت به دلیل این که مرکز پخش مستقیم زئولیت خوراک دام می باشد؛ این محصول را می توانید با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

برای ثبت سفارش هم می توانید به صورت تلفنی، با ما ارتباط بگیرید.

زئولیت خوراک دام

آشنایی با زئولیت و دلایل استفاده از آن در دامپروری

زئولیت خوراک دام

زئولیت ماده معدنی است که به واسطه ساختاری که دارد و هم چنین خواص فیزیکی و شیمیایی ش، کاربرد های زیادی دارد. این ماده درصورتی که در طولانی مدت و در وزن های مناسب مورد استفاده قرار بگیرد؛ می تواند تغییرات مثبتی را در وزن دام ها ایجاد کند. زئولیت خوراک دام برای تمامی دام ها، از جمله دام های شیری، دام های پروراری، گوساله و بره مناسب می باشد.

زئولیت خوراک دام را می توان به تنهایی و یا به صورت ترکیبی در غذای دام ها قرار داد. زئولیت به دلیل خواص تبادل یونی و جاذب بودن ش می تواند، تاثیر مثبتی را در رشد دام ها داشته باشد.

زئولیت با مواد مغذی متصل می شود و از میان دستگاه گوارش دام عبور می کند. در این صورت مواد مغدی مدت زمان بیشتری در دستگاه گوارش در معرض هضم قرار می گیرند.

هم چنین زئولیت می تواند با بی حرکت کردن آنزیم روده ای، پایداری آنزیم های روده را افزایش دهد.

استفاده از زئولیت خوراک دام در گذشته نیز وجود داشته است. و بین حیواناتی که زئولیت دریافت کردند و دام هایی که زئولیت مصرف نکردند، ازمایش های زیادی صورت گرفته است. نتایج آزمایش ها این گونه بوده که دام هایی که زئولیت دریافت کرده اند، هم رشد بهتری داشتند، هم شیر آن ها افزایش پیدا کرده و هم درگیری آن ها با بیماری های روده ای و اسهال کمتر بوده است.

زئولیت به عنوان مکمل غذایی حیوانات متنوعی شناخته شده است. این ماده می تواند برای تولید محصولات سالم و جلوگیری از مصرف روزافزون مکمل ها و مواد افزودنی شیمیایی در جیره غذایی حیوانات استفاده شود.

اثرات زئولیت خوراک دام بر روی دام ها

همان طور که در بالا هم به آن اشاره کردیم برای افزایش وزن دام از زئولیت استفاده می شود. زئولیت را می توان به عنوان مکمل غذایی در غذای دام قرار داد. در این صورت شاهد افزایش وزن آن ها خواهیم بود.

همچنین برای حیوانات در حال رشد نیز مفید خواهد بود و موجب می شود که بازدهی آن ها افزایش پیدا کند. زئولیت برای کنترل اختلالات هضمی نیز مفید است و هضم را بهبود می بخشد. هم چنین موجب می شود که طعم گوشت دام ها بهبود پیدا کند و آن ها از سلامت استخوانی بیشتری برخوردار باشند.

وجود زئولیت در دامپروری ها هم چنین موجب می شود که فضولات دام ها بوی کمتری داشته باشند. زئولیت می تواند رطوبت موجود در بستر دام را جذب کند و بوی کمتر و مدفوع خشک تری تولید گردد.

با توجه به موارد فوق استفاده از زئولیت خوراک دام در دامپرروی ها، ارزان ترین راه ممکن برای رشد  و بهبود ورن و بهبود طعم شیر دام ها می باشد. قبل از مصرف زئولیت خوراک دام، مقدار آن را با کارشناس هماهنگ کنید. وبرای نتیجه گیری بهتر حتما به صورت مداوم مصرف را انجام دهید.

سفارش زئولیت خوراک دام ارزان قیمت از مجموعه ی مفید، تنها با یک تماس امکان پذیر می باشد.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.