مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

روش های خرید زئولیت کشاورزی کیلویی

آنچه در این مقاله میخوانید...

تاثیرات مثبت زئولیت مخصوص کشاورزی بر روی گیاهچگونگی تاثیر گذاری زئولیت بر روی کیفیت خاکسایر کاربرد های زئولیت در کشاورزیخرید عمده زئولیت طبیعی از فروشگاه اینترنتی
زئولیت کشاورزی

روش های خرید زئولیت کشاورزی کیلویی دو نوع می باشد.

روش حضوری که تنها با مراجعه به مراکز فروش ماده معدنی زئولیت امکانپذیر می باشد.

دیگری هم روش های غیر حضوری و اینترنتی که از سایت های فروش بسیاری برخوردار است.

اکثر مراکز فروش زئولیت کشاورزی برای خود سایت هایی راه اندازی کرده اند تا مشتریان به آسانی بتوانند بدون مراجعه مواد معدنی زئولیت را خریداری نمایند.

با توجه به این که زئولیت کشاورزی یک ماده معدنی سر شار از مواد معدنی و مغذی است؛ علاوه بر آن زئولیت می تواند بر روی بهبود  روند کشاورزی و بالا تر رفتن کیفیت خاک و محصولات کشاورزی موثر باشد.

به علاوه این محصول متشکل از آلومیناسیلیکات است و به واسطه شکل ساختاری که دارد می تواند میزان زیادی از رطوبت و مولکول ها را در خود حبس و نگهداری نماید.

یکی از روش های خرید زئولیت کشاورزی کیلویی، خرید اینترنتی و غیر حضوری این محصول است. شما می توانید جهت خرید و یا استعلام قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

تاثیرات مثبت زئولیت مخصوص کشاورزی بر روی گیاه

زئولیت کشاورزی

زئولیت دارای حفره ها و سوراخ های بی شماری بر روی سطح بدن خود است. این نوع شکل ساختمان بدنی که دارد این محصول را متمایز نموده و به آن خاصیت جاذب بودن و غربال مولکلولی را داده است.

در واقع زئولیت مخصوص کشاورزی می تواند به صورت انتخابی اقدام به جذب و جداسازی مولکول ها کند. زئولیت کشاورزی در باغداری، پرورش گل های آپارتمانی و مزرعه و .. کاربرد ویژه ای دارد. و می تواند در بهتر شدن کیفیت گیاهان تاثیر بسیار خوبی داشته باشد.

ضمن این که زئولیت باغداری یکی از بهترین ابزار ها جهت صرفه جویی در مصرف آب است. با استفاده از زئولیت می توان در کاهش مصرف آب و کود شیمیایی اقدام کرد. که این موضوع در محیط ها و مناطقی که دچار کم آبی شده اند بسیار با اهمیت است.

چگونگی تاثیر گذاری زئولیت بر روی کیفیت خاک

زئولیت کشاورزی

برای این که بتوانیم به صورت کامل و دقیق این موضوع را متوجه شویم این طور باید عنوان نمود که؛ به صورت کلی ۷ ماده مغذی و یا کاتیونی در خاک باید به صورت موثر وجود داشته باشد تا گیاه بتواند به درستی رشد کند و بار بدهد.

این هفت کاتیون عبارت است از، هیدروژن (H)، آلومینیوم (Al)، کلسیم (Ca)، منیزیم (Mg)، پتاسیم (K)، آمونیاک (NH4) و سدیم (Na)

زئولیت همه این هفت کاتیون و مواد ضروری خاک را در اختیار دارد. با توجه به این که قبل تر نیز اشاره شد یکی از ویژگی های زئولیت کشاورزی این است که اقدام به جذب و نگهداری رطوبت می کند.

از همین رو با حفط و نگهداری از رطوبت اضافه خاک در زمانی که خاک نیاز به آب و رطوبت پیدا کند؛ زئولیت کشاورزی آب را به همراه این کاتیون ها آزاد سازی می کند و به خورد خاک می دهد.

این هفت کاتیون هستند که توانایی خاک برای نگهداری مواد مغذی ضروری را اندازه گیری می کنندو بر آنها تاثیر می گذارد که این مواد نیز در زئولیت یافت می شوند .

سایر کاربرد های زئولیت در کشاورزی

زئولیت کشاورزی می تواند به کمک افرادی بیاید که سبزیجات و گل ها تزیینی پرورش می دهند. این گروه از افراد با خرید زئولیت کشاورزی و استفاده از آن می توانند با قدرت بیش تری اقدام به پرورش گیاهان خود بکنند.

امکان ترکیب کردن زئولیت با کود نیز وجود دارد. شما می توانید زئولیت کشاورزی را با کود ترکیب کنید و به خاک اضافه کنید. با این روش هم از هدر رفتن کود شیمیایی به واسطه آبیاری جلوگیری کرده اید. هم باعث تاثیر گذاری بیش تر و بهتر کود شده اید.

زئولیت برای رشد چمن بسیار مناسب است و به طور گسترده ای در زمین های گلف و زمین های فوتبال در هوای خشک استفاده می شود.

زئولیت ها به عنوان جاذب های بسیار مفید برای آب هستند.

زئولیت قادر است میزان زیادی از آب را در خود حبس و نگهداری کند. از آنجایی که مقاومت کمی در برابر جذب آب دارد و به محض خشک شدن آب درون خود  را رها می کند. تا خاک بتواند از این رطوبت و آب استقاده نماید.

بنابراین، زئولیت ها با افزایش تولید، می توانند باعث افزایش کارایی مواد غذایی و مصرف آب در مناطق خشک شوند.

خرید عمده زئولیت طبیعی از فروشگاه اینترنتی

شما میتوانید از طریق تماس با راه های ارتباطی درج شده در سایت، با ما تماس بگیرید. سفارش خود را ثبت کنید و یا از مشاوره فروش ما نیز بهره مند شوید.

جهت صادرات و یا خرید عمده زئولیت طبیعی و مصنوعی از فروشگاه اینترنتی مجموعه مفید این امکان فراهم شده است.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.