مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید مستقیم زئولیت پودری کلینوپتیلولیت عمده

آنچه در این مقاله میخوانید...

آشنایی با انواع زئولیت موجود در بازارموارد استفاده از زئولیت پودری کلینوپتیلولیت:قیمت زئولیت پودری کلینوپتیلولیت عمده در بازار
سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت

خرید مستقیم زئولیت پودری کلینوپتیلولیت عمده از مراکزی که به عنوان نمایندگان فروش محصولات معدنی محسوب می شوند نیز امکان پذیر می باشد.

مجموعه بازرگانی مفید، مرکز پخش مستقیم انواع زئولیت اعم از زئولیت پودری کلینوپتیلولیت، می باشد. شما می توانید جهت خرید هر نوع زئولیت داخلی و وارداتی سفارش خود را در این مجموعه ثبت کنید. این مجموعه با توجه به این که سالیانی است، در زمینه فروش انواع زئولیت ها، اعم از زئولیت پودری کلینوپتیلولیت، زئولیت سنتزی، آلومینا اکتیو، و …. فعالیت دارد، اطلاعات وسیعی نیز دارد.

مجموعه مفید مشاورانی در بخش پشتیبانی خود قرار داده تا شما را در داشتن خریدی مناسب راهنمایی کنند.

این مرکز سایتی را طراحی کرده است تا شما عزیزان بنوانید به آسانی از محسولات مختلف دیدن کرده و اطلاعات کسب کنید.

در صورتیکه تمایل به ثبت سفارش و خرید هر گونه محصول کلینوپتیلولیت پودری از این سایت را داشتید کافیست با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید عمده زئولیت پودری کلینوپتیلولیت در مجموعه مفید از مزایت هایی برخوردار می باشد.

این مرکز برای مشتریانی که خرید کلی و عمده داشته باشند تخفیفاتی را در نظر می گیرد.

در واقع شما می توانید محصول زئولیت کلینوپتیلولیت باکیفیت را با قیمتی بسیار ارزان تر از دیگر مراکز فروش خریداری نمایید.

روش ثبت سفارش در این مجموعه بسیار آسان بوده، و شما از هر جای ایران و جهان که باشید، می توانید سفارش خود را به صورت غیر حضوری ثبت نمایید.

این مجموعه مفتخر است که، توانسته با سالیان زیاد فعالیت در این حوزه، اعتماد شما را جلب کند، و در ارائه بهترین نمونه از محصولات خود پیشگام باشد.

تمامی محصولاتی که در مجموعه بازرگانی مفید وجود دارد، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می شود. هم چنین با وجود داشتن چندین دفتر در سطح دنیا، می توانیم صادرات این محصول را به کشور های دیگر، در سریعترین زمان ممکن انجام دهیم.

نانو زئولیت در طبیعت عمدتا در سنگ های آتشفشانی و در اطراف چشمه های آب گرم یافت می شود. پودر نانو زئولیت رنگ روشن (خاکستری تا سفید). مواد او به صورت گرانول خشک یا پودر حمل می شود. هر درجه حاوی ذراتی با ضخامت متوسط ​​و سطح است. از حدود ۶۰ زئولیت موجود در زمین به عنوان مواد معدنی ، نه مورد استخراج شده و از نظر فنی قابل استفاده هستند.

آنها دارای اندازه و شکل منافذ مختلفی هستند و بسته به منطقه مبدأ آنها با یونهای مختلف قلیایی یا قلیایی متفاوت بارگذاری می شوند. محتوای آب نیز متفاوت است.مواد اولیه مورد استفاده مواد داربستی مانند سیلیس ، اسید بوریک یا هیدروکسید آلومینیوم است. این مخلوط های واکنش در کوره گرم می شوند تا زمانی که متبلور شوند. بسته به ترکیب مخلوط واکنش ، سرعت هم زدن و دمای تبلور،انواع مختلفی از زئولیت ها را می توان تولید کرد.

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت

آشنایی با انواع زئولیت موجود در بازار

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت

به طور کلی دو نوع زئولیت موجود می باشد. البته می توان زئولیت ها را از طریق موارد گوناگون، دسته بندی کرد. زئولیت طبیعی زئولیت سنتزی یا مصنوعی

در ادامه توضیحاتی راجع به هرکدام بیان می کنیم، تا آشنایی مختصری نسبت به هرکدام پیدا کنید.

تا کنون حدود ۴۰ نوع زئولیت طبیعی وجود دارد، که مشهور ترین آن ها کلینوپتیلولیت می باشد.

این گونه مواد به صورت طبیعی در جهان وجود دارند. البته تمامی شهر ها و کشورها این زئولیت را ندارند، و فقط در برخی از معادن یافت می شود. این زئولیت ها عموما به رنگ زرد و آبی می باشند.

زئولیت های سنتزی از ترکیب چند مواد خاص به وجود می آید. که نسبت ترکیب این مواد را محققان تعیین می کنند. سرعت تشکیل این مواد بسیار سریع بوده و برای فرایند سنتز مدت زمان کوتاهی را لازم دارند.

زئولیت های مصنوعی در ازمایشگاه در محیط های قلیایی و در دمای خاصی تشکیل می شوند. در صورتی که زئولیت های طبیعی طی میلیون ها سال از نمک دریا و خاکستر آتشفشان فعال به وجود می ایند. اندازه ذرات زئولیت های طبیعی در مقایسه با زئولیت های سنتزی بزرگتر می باشد.

زئولیت های طبیعی و مصنوعی، در خواص فیزیکی و شیمیایی با یکدیگر متفاوت می باشند. به همین دلیل موارد استفاده از آن ها متفاوت است.

زئولیت های طبیعی میزان خلوص بسیار کمی دارند. تنها زئولیتی که میزان خلوص مطلوبی دارد، سنگ زئویت کلینوپتیلولیت یا زئولیت پودری کلینوپتیلولیت می باشد. یعنی به طور کلی کلینوپتیلولیت ها در هر نوعی که باشند، در میان زئولیت های طبیعی، میزان خلوص قابل توجهی را دارند. به دلیل همین میزان خلوص، استفاده از زئولیت های سنتزی در صنعت بیشتر خواهد بود.

اما قیمت کم و مناسب زئولیت طبیعی باعث شده که در برخی از صنایع از زئولیت های طبیعی  یا همان کلینوپتیلولیت به جای زئولیت سنتزی استفاده کنند. مثلا از زئولیت طبیعی در صنعت سیمان به عنوان پر کننده استفاده می شود.

موارد استفاده از زئولیت پودری کلینوپتیلولیت:

کلینوپتیلولیت از ارایش ریز متخلخل سیلیس و آلومینا تتراهدرا به وجود آمده است. رنگ این زئولیت ها می تواند، سفید، سبز وتا قرمز باشد. کاربردهای زیادی برای این ماده در صنعت، در نظر گرفته شده است.

  • ضدعفونی کننده خرده شیشه آتشفشانی در توف
  • مصارف صنعتی برای تصفیه آب و پساب
  • به عنوان کاتالیزور
  • استفاده در ضایعات هسته ای
  • مواد افزودنی در خوراک دام
  • برخی از کاربردهای شیمیایی

برخی از کاربرد های زئولیت کلینوپتیلولیت می باشد.

البته تمامی کاربردهای زئولیت ها به صنعت محدود نمی شود. بلکه این مواد معدنی در مواد خوراکی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. زئولیت هایی که برای مواد خوراکی مناسبند، زئولیت های غیر سمی می باشند.

عمدتا زئولیت کلینوپتیلولیت برای استفاده در مواد خوراکی مناسب اند. طوری که مواد معدنی ضروری برای بدن را تامین می کنند. هم چنین توانایی این را دارند که انسان را از مسمومیت هایی که از مواد مضر موجود در محیط زیست و آب و هوا ممکن است، به آن ها برسد، نجات دهد.

قیمت زئولیت پودری کلینوپتیلولیت عمده در بازار

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت

همان طور که گفتیم، زئولیت ها انواع گوناگونی دارند، وبر اساس یکسری موارد طبقه بندی می شوند. و هم چنین موارد استفاده از آن ها نیز متفاوت خواهد بود. و همین عامل سبب می شود که این مواد قیمت متفاوتی نیز داشته باشند.

زئولیت پودری کلینوپتیلولیت، به دلیل این که جزو زئولیت های طبیعی محسوب می شوند، قیمت پایین تر و مناسب تری نسبت به سایر زئولیت ها دارند.

برای اطلاع از قیمت این نوع زئولیت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد زئولیت پودری کلینوپتیلولیت، می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

هم چنین می توانید، از طریق فرم های موجود در سایت سفارش خود را ثبت کنید، تا در اسرع وقت، کارشناسان فروش ما با شما تماس بگیرند.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.