مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید مستقیم زئولیت پودری کلینوپتیلولیت عمده

آنچه در این مقاله میخوانید...

زئولیت کلینوپتیلولیت چیست؟آشنایی با انواع زئولیت موجود در بازارموارد استفاده از زئولیت پودری کلینوپتیلولیتخرید زئولیت پودری کلینوپتیلولیت راهی ساده و موثر برای بهبود شرایط رشد گیاهان و حفظ سلامت دام‌هاکاربرد‌های دیگر زئولیتقیمت زئولیت پودری کلینوپتیلولیت عمده در بازارخرید زئولیت پودری کلینوپتیلوت از بازرگانی مفید
سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت

خرید مستقیم زئولیت پودری کلینوپتیلولیت عمده از نمایندگی های سراسر کشور امکانپذیر می باشد.

مجموعه بازرگانی مفید مواد معدنی به صورت مستقیم محصولات را از تولیدکنندگان تهیه کرده وبه دست مشتریان می رسانند. مرکز فروش مفید از جمله مراکزی است که عرضه مستقیم محصولات زئولیت کلینوپتیلولیت را به عهده دارند.

در صورتی که قصد خرید زئولیت داخلی و وارداتی را دارید می توانید از طریق سایت ما ثبت سفارش نمایید.

این مجموعه در بخش فروش انواع زئولیت اعم از زئولیت سنتزی، آلومینا اکتیو، زئولیت پودری کلینوپتیلولیت و … سابقه فراوانی دارد.

کارشناسان ما در بخش پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان هستند.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا راهنمایی در خرید انواع سنگ زئولیت می توانید از مشاوران ما کمک بگیرید.

مجموعه مفید سایت کاربر پسندی را راه اندازی کرده است تا شما عزیزان بتوانید به آسانی مشخصات و قیمت محصولات را ببینید.

برای ثبت سفارش کافیست با ما تماس بگیرید و محصول انتخابی خود را ثبت نمایید.

خرید عمده زئولیت پودری کلینوپتیلولیت در مجموعه مفید از مزیت هایی برخوردار می باشد.

این مرکز برای مشتریانی که خرید کلی و عمده داشته باشند تخفیفاتی را نیز در نظر می گیرد.

در واقع شما می توانید محصول زئولیت کلینوپتیلولیت باکیفیت را با قیمتی بسیار ارزان تر از دیگر مراکز فروش خریداری نمایید.

روش ثبت سفارش در این مجموعه بسیار آسان بوده، و شما از هر جای ایران و جهان که باشید، می توانید سفارش خود را به صورت غیر حضوری ثبت نمایید.

این مجموعه مفتخر است که، توانسته با سالیان زیاد فعالیت در این حوزه، اعتماد شما را جلب کند، و در ارائه بهترین نمونه از محصولات خود پیشگام باشد.

تمامی محصولاتی که در مجموعه بازرگانی مفید وجود دارد، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می شود. هم چنین با وجود داشتن چندین دفتر در سطح دنیا، می توانیم صادرات این محصول را به کشور های دیگر، در سریعترین زمان ممکن انجام دهیم.

زئولیت کلینوپتیلولیت چیست؟

نانو زئولیت در طبیعت عمدتا در سنگ های آتشفشانی و در اطراف چشمه های آب گرم یافت می شود. پودر نانو زئولیت رنگ روشن (خاکستری تا سفید). مواد او به صورت گرانول خشک یا پودر حمل می شود. هر درجه حاوی ذراتی با ضخامت متوسط ​​و سطح است. از حدود ۶۰ زئولیت موجود در زمین به عنوان مواد معدنی ، نه مورد استخراج شده و از نظر فنی قابل استفاده هستند.

آنها دارای اندازه و شکل منافذ مختلفی هستند و بسته به منطقه مبدأ آنها با یونهای مختلف قلیایی یا قلیایی متفاوت بارگذاری می شوند. محتوای آب نیز متفاوت است.مواد اولیه مورد استفاده مواد داربستی مانند سیلیس ، اسید بوریک یا هیدروکسید آلومینیوم است. این مخلوط های واکنش در کوره گرم می شوند تا زمانی که متبلور شوند. بسته به ترکیب مخلوط واکنش ، سرعت هم زدن و دمای تبلور،انواع مختلفی از زئولیت ها را می توان تولید کرد.

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت

آشنایی با انواع زئولیت موجود در بازار

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت

به طور کلی دو نوع زئولیت موجود می باشد. البته می توان زئولیت ها را از طریق موارد گوناگون، دسته بندی کرد. زئولیت طبیعی زئولیت سنتزی یا مصنوعی

در ادامه توضیحاتی راجع به هرکدام بیان می کنیم، تا آشنایی مختصری نسبت به هرکدام پیدا کنید.

تا کنون حدود ۴۰ نوع زئولیت طبیعی وجود دارد، که مشهور ترین آن ها کلینوپتیلولیت می باشد.

این گونه مواد به صورت طبیعی در جهان وجود دارند. البته تمامی شهر ها و کشورها این زئولیت را ندارند، و فقط در برخی از معادن یافت می شود. این زئولیت ها عموما به رنگ زرد و آبی می باشند.

زئولیت های سنتزی از ترکیب چند مواد خاص به وجود می آید. که نسبت ترکیب این مواد را محققان تعیین می کنند. سرعت تشکیل این مواد بسیار سریع بوده و برای فرایند سنتز مدت زمان کوتاهی را لازم دارند.

زئولیت های مصنوعی در ازمایشگاه در محیط های قلیایی و در دمای خاصی تشکیل می شوند. در صورتی که زئولیت های طبیعی طی میلیون ها سال از نمک دریا و خاکستر آتشفشان فعال به وجود می ایند. اندازه ذرات زئولیت های طبیعی در مقایسه با زئولیت های سنتزی بزرگتر می باشد.

زئولیت های طبیعی و مصنوعی، در خواص فیزیکی و شیمیایی با یکدیگر متفاوت می باشند. به همین دلیل موارد استفاده از آن ها متفاوت است.

زئولیت های طبیعی میزان خلوص بسیار کمی دارند. تنها زئولیتی که میزان خلوص مطلوبی دارد، سنگ زئویت کلینوپتیلولیت یا زئولیت پودری کلینوپتیلولیت می باشد. یعنی به طور کلی کلینوپتیلولیت ها در هر نوعی که باشند، در میان زئولیت های طبیعی، میزان خلوص قابل توجهی را دارند. به دلیل همین میزان خلوص، استفاده از زئولیت های سنتزی در صنعت بیشتر خواهد بود.

اما قیمت کم و مناسب زئولیت طبیعی باعث شده که در برخی از صنایع از زئولیت های طبیعی  یا همان کلینوپتیلولیت به جای زئولیت سنتزی استفاده کنند. مثلا از زئولیت طبیعی در صنعت سیمان به عنوان پر کننده استفاده می شود.

موارد استفاده از زئولیت پودری کلینوپتیلولیت

کلینوپتیلولیت از ارایش ریز متخلخل سیلیس و آلومینا تتراهدرا به وجود آمده است. رنگ این زئولیت ها می تواند، سفید، سبز وتا قرمز باشد. کاربردهای زیادی برای این ماده در صنعت، در نظر گرفته شده است.

  • ضدعفونی کننده خرده شیشه آتشفشانی در توف
  • مصارف صنعتی برای تصفیه آب و پساب
  • به عنوان کاتالیزور
  • استفاده در ضایعات هسته ای
  • مواد افزودنی در خوراک دام
  • برخی از کاربردهای شیمیایی

برخی از کاربرد های زئولیت کلینوپتیلولیت می باشد.

خرید زئولیت پودری کلینوپتیلولیت راهی ساده و موثر برای بهبود شرایط رشد گیاهان و حفظ سلامت دام‌ها

زئولیت پودری کلینوپتیلولیت، یک جاذب فوق‌العاده است که در صنایع مختلف از جمله کشاورزی و دامپروری، به عنوان یک راه حل طبیعی برای بهبود شرایط رشد گیاهان و حفظ سلامت دام‌ها به کار می‌رود. این جاذب، یک نوع سنگ زئولیت با ساختار کلینوپتیلولیت است که به دلیل خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاص، قابلیت جذب مواد ناخالص و عناصر غذایی را داراست.

  • استفاده از زئولیت پودری کلینوپتیلولیت در کشاورزی:

در کشاورزی، زئولیت پودری کلینوپتیلولیت به عنوان یک ماده جاذب و نگهدارنده رطوبت خاک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سطح بیشتری از رطوبت را در خاک نگه می‌دارد و در نتیجه، باعث بهبود شرایط رشد گیاهان می‌شود. همچنین، زئولیت پودری کلینوپتیلولیت به عنوان یک کود ارگانیک در کشت گیاهان استفاده می‌شود. این سنگ، با جذب عناصر غذایی مورد نیاز گیاهان، به افزایش محصول و بهبود کیفیت آنها کمک می‌کند.

  • استفاده از زئولیت پودری کلینوپتیلولیت در دامداری:

در دامداری، زئولیت پودری کلینوپتیلولیت به عنوان یک جاذب پوست و مواد شیمیایی ناخالص در خوراک دام استفاده می‌شود. با توجه به خاصیت جاذبی زئولیت پودری کلینوپتیلولیت، با اضافه کردن آن به خوراک دام، پوست و مواد شیمیایی ناخالص در خوراک دام جذب می‌شوند و باعث بهبود سلامت دام‌ها می‌شود. همچنین، زئولیت پودری کلینوپتیلولیت به عنوان یک منبع سیلیس در خوراک دام، استفاده می‌شود. سیلیس به عنوان یک عنصر ضروری برای رشد و حفظ سلامت استخوان‌ها، دندان‌ها و پوست دام‌ها بسیار مهم است.

کاربرد‌های دیگر زئولیت

البته تمامی کاربردهای زئولیت ها به صنعت محدود نمی شود. بلکه این مواد معدنی در مواد خوراکی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. زئولیت هایی که برای مواد خوراکی مناسبند، زئولیت های غیر سمی می باشند.

عمدتا زئولیت کلینوپتیلولیت برای استفاده در مواد خوراکی مناسب اند. طوری که مواد معدنی ضروری برای بدن را تامین می کنند. هم چنین توانایی این را دارند که انسان را از مسمومیت هایی که از مواد مضر موجود در محیط زیست و آب و هوا ممکن است، به آن ها برسد، نجات دهد.

قیمت زئولیت پودری کلینوپتیلولیت عمده در بازار

سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت

همان طور که گفتیم، زئولیت ها انواع گوناگونی دارند، وبر اساس یکسری موارد طبقه بندی می شوند. و هم چنین موارد استفاده از آن ها نیز متفاوت خواهد بود. و همین عامل سبب می شود که این مواد قیمت متفاوتی نیز داشته باشند.

زئولیت پودری کلینوپتیلولیت، به دلیل این که جزو زئولیت های طبیعی محسوب می شوند، قیمت پایین تر و مناسب تری نسبت به سایر زئولیت ها دارند.

خرید زئولیت پودری کلینوپتیلوت از بازرگانی مفید

بازرگانی مفید عرضه کننده انواع زئولیت است. شما می‌توانید محصولات مختلف را از این مجموعه به صورت عمده و تک خریداری فرمایید. برای اطلاع از قیمت این نوع زئولیت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد زئولیت پودری کلینوپتیلولیت، می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

هم چنین می توانید، از طریق فرم های موجود در سایت سفارش خود را ثبت کنید، تا در اسرع وقت، کارشناسان فروش ما با شما تماس بگیرند.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.