مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید عمده زئولیت کلینوپتیلولیت خوراک دام

آنچه در این مقاله میخوانید...

نقش زئولیت کلینوپتیلولیت در خوراک داممیزان مصرف زئولیت در غذای گوسالهصادرات زئولیت کلینوپتیلولیت به کشور همسایه

 

زئولیت کلینوپتیلولیت یکی از انواع زئولیت های طبیعی می باشد. زئولیتی که در خوراک دام استفاده می شود؛ زئولیت کلینوپتیلولیت می باشد. مجموعه ی مفید چندین سال است که انواع زئولیت ها ی درجه یک را با کیفیت بالا و قیمت مناسب، در سراسر ایران عرضه می کند.

شما نیز می توانید زئولیت کلینوپتیلولیت خوراک دام را به این مجموعه سفارش داده؛ و آن را در اسرع وقت تحویل بگیرید. وجه تمایزی که زئولیت کلینوپتیلولیت خوراک دام در این مجموعه دارد؛ خلوص بالای آن می باشد.

زئولیت کلینوپتیولیت یک نوع زئولیت طبیعی است و خلوص چندان بالایی نخواهد داشت. اما می توان آن را با خلوص ۹۸ درصدی از مجموعه ی مفید تهیه کرد.

برای خرید عمده زئولیت کلینوپتیلولیت خوراک دام کافیست با ما تماس بگیرید.

نقش زئولیت کلینوپتیلولیت در خوراک دام

همان طور که در بالا هم اشاره کردیم، زئولیت کلینوپتیلولیت از نوع طبیعی زئولیت ها می باشد. این زئولیت به واسطه ساختار منحصر به فرد و خواص فیزیکی و شیمیایی که دارد؛ می تواند در خوراک دام ها استفاده شده و تاثیرات مثبتی را بر جای گذارد.

مثلا زئولیت کلینوپتیلولیت موجب می شود که حرکت خوارک در دستگاه گوارش به کندی انجام گیرد. در نتیجه هضم و جذب مواد مغذی افزایش پیدا می کند. این ماده با بعضی از ترکیبات سمی مانند اوره، آمونیاک و نیتروژن نیز متصل شده و به طور پایدار از سوهاضمه جلوگیری می کند.

اضافه کردن زئولیت کلینوپتیلولیت به غذای گوساله های جوان موجب می شود تا آن ها رشد کنند و اشتهای آن ها زیاد شود. این ماده نیز  بروز اسهال و نرم شدن مدفوع را تا حد قابل قبولی کاهش می دهد. اضافه کردن زئولیت کلینوپتیلولیت خوراک دام موجب می شود تا وزن حیوانات بیشتر شود. حیوانات با این که غذای کمتری دریافت می کنند، اما وزن آن ها افزایش بیشتری خواهد داشت.

زئولیت در مدفوع دام ها نیز اثر گذار خواهد بود. مثلا دام هایی که در خوراک آنها زئولیت وجود دارد؛ مدفوع خشک تری را دارند. و مدفوع آن ها نیز بوی کمتری می دهد. استفاده از مدفوع دامهایی که زئولیت مصرف کردند؛ به عنوان کود شیمیایی نیز تاثیرات بیشتری را در کشاورزی خواهد گذاشت.

میزان مصرف زئولیت در غذای گوساله

زئولیت کلینوپتیلولیت خوراک دام، می تواند به عنوان مکمل غذایی برای هر دامی استفاده شود. اما همه ی ان ها به یک میزان زئولیت نیاز ندارند. و باید مقدار مصرف لازم زئولیت ها از طریق دستور پزشک صادر گردد. اما در نهایت هر گروه از دام ها که رئولیت مصرف کنند؛ رشد آن ها محسوس تر خواهد شد و کیفیت شیرو  گوشت آن ها نیز بهتر می شود. شیوع بیماری های روده ای نیز در ان ها کمتر می گردد.

فقط برای نتیجه گیری بهتر زئولیت ها، باید استفاده از زئولیت کلینوپتیلولیت خوراک دام در طولانی مدت انجام گیرد. تا بتواند به طور مداوم تاثیرات خود را بر روی دام ها برجای بگذارد.

زئولیت هم چنین می تواند در بستر دام ها استفاده شود. ساختار متخلخل گونه ی این ماده موجب می شود، تا رطوبت موجود در بستر آن ها جذب شده، و بوی کمتری تولید شود.

زئولیت کلینوپتیلولیت فقط در تغذیه دام ها استفاده نمی شود. از این ماده می توان به عنوان مکمل و کود شیمیایی برای رشد گیاهان و حاصلخیزی زمین های کشاورزی استفاده کرد. البته به طور کلی استفاده از زئولیت کلینوپتیلولیت ، در کشاورزی نیز تاثیرات زیادی خواهد گذاشت.

صادرات زئولیت کلینوپتیلولیت به کشور همسایه

فروش زئولیت و سیلکا ژل اکسیژن ساز خانگی و صنعتی - استان تهران | نیازآتی

زئولیت کلینوپتیلولیت یک ماده طبیعی است. برخی کشور ها دارای معادن زئولیتی هستند. و داخل ایران نیز شهر سمنان بهترین معادن زئولیتی را دارد. شرکت بازرگانی مفید، زئولیت ها را بهره برداری کرده و آن را به صورت کیلویی و فله در بسته بندی های دلخواه برای مصرف کنندگان داخل کشور و خارج کشور عرضه می کند.

به دلیل این که تمامی کشور ها معادن زئولیتی ندارند؛ صادرات زئولیت کلینوپتیلولیت درجه یک به کشور های دیگر نیز انجام می گیرد.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.