مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید عمده زئولیت کشاورزی با کیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید...

زئولیت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟شاخصه های زئولیت چیستمزایای استفاده از زئولیت در صنعت کشاورزیآزمایش بدین صورت است که؛خرید زئولیت کلینوپتیلولیت به صورت غیر حضوری

صنعت کشاورزی در کشور ما به دلیل مواجه با مشکل کم آبی، دچار افت شده است. همچنین میزان حاصلخیزی زمین ها کشاورزی نیز رو به افول است.

کشاورزان در پی رفع این مشکل هستند، برای رفع این مشکل باید آنالیز دقیقی از میزان منابع معدنی و مفید مورد نیاز خاک صورت بگیرد تا این مواد مورد نیاز برای خاک تامین شود.

زئولیت کشاورزی یکی از بهتری ابزار ها برای رفع این مشکل است. در ادامه به روش های نجات با استفاده از زئولیت کشاوزی خواهیم پرداخت.

زئولیت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

زولیت کشاورزی یک ماده طبیعی و کاملا ارگانیک است. این محصول به صورت کامل با طبیعت سازگاری دارد. به دلیل شکل ساختاری و ویژگی های فیزیکی که دارد می تواند برای صنعت کشاورزی بسیار مناسب و پر کاربرد باشد.

زئولیت دارای ساختار بلوری مستحکمی است و بیش تر از حجم سطحی که دارد می تواند رطوبت و آب را جذب نماید. زئولیت کشاورزی با جذب آب و آزاد سازی تدریجی آن به میزان زیادی می تواند در صرفه جویی در مصرف آب کمک کننده باشد.

از زئولیت در صنایع متعددی من جلمه کشاوزی، تجاری و … استفاده می شود. اما کاربرد زئولیت کشاورزی ویژه است. زئولیت ها دارای انواع بسیار زیادی هستند. یکی از روش های دسته بندی و تقسیم بندی زئولیت ها به دو دسته طبیعی و مصنوعی است.

هر یک از این دو گروه دارای انواع مختلفی هستند.

شاخصه های زئولیت چیست

زئولیت کشاورزی دارای عناصر مختلفی است، که این عناصر شامل آهن، مس، منگنز، سدیم … است. این مواد در نوع خود می توانند بسیار با اهمیت باشند. چرا که این املاح در کشاورزی مورد اهمیت و مورد نیاز هستند.

مهم ترین کاربرد زئولیت کشاورزی، تاثیر گذاری آن بر روی خاک کشاورزی است. چرا که زئولیت می تواند از شسته شدن مواد و املاح درون خاک به واسطه آب یاری جلوگیری کند.

زئولیت کشاورزی با جذب کردن املاح و مواد مغذی موجود در خاک به همراه آب اضافی موجود در آن از هدر رفتن و شسته شدن آن ها جلوگیری می کند. ضمن این که به محض خشک شدن خاک این املاح به همراه رطوبت حبس شده در زئولیت کشاورزی آزاد می شوند و به خورد خاک می روند.

مزایای استفاده از زئولیت در صنعت کشاورزی

زئولیت کشاورزی در تهویه بهتر خاک بسیار کمک کننده است. در واقع میزان اکسیژن موجود در خاکی که دارای زئولیت کشاورزی است بهتر است.

زمانی که در یک زمینی غلات و گیاهان غده ای کشت می شوند، تمام املاح و مواد مغذی موجود در خاک را استفاده می کند و خاک با فقر مواد مغذی رو به رو می شود. در این زمان است که زئولیت کشاورزی می تواند مورد کاربرد قرار بگیرد.

زئولیت کشاورزی با تقویت خاک و افزایش عناصر غذایی موجود در آن باعث بهتر شدن روند کشاورزی می شود. طی تحقیقات و تست های صورت گرفته این نتیجه به دست آمده است که زئولیت می توانید به صورت موثر بر روی جدب پتاسیم و نیتروژن تاثر داشته باشد.

آزمایش بدین صورت است که؛

بر روی دو زمین که دچار فقر پتاسیم شده اند آزمایش صورت گرفته است. بر روی یکی از زمین ها از زئولیت کشاورزی بهره برده شده است. و بر روی زمین دیگر از زئولیت کشاورزی بهره برده نشده است. همان طور که قبل تر نیز اشاره شد این ماده معدنی دارای خاصیت جذب پتاسیم و ازت است.

نتیجه این تست بدین صورت بود که زئولیت باعث افزایش غلظت و جذب پتاسیم و ازت توسط دانه و کاه می شود. زمانی که میزان جذب پتاسیم بالا می رود. شیره پرورده حاصل فتوسنتز به دانه افزایش می یابد. در نتیجه عملکرد کاه و دانه در گندم نیز بهتر خواهد شد.

خرید زئولیت کلینوپتیلولیت به صورت غیر حضوری

یکی از بهترین روش های خرید زئولیت کشاورزی خرید این محصول به صورت غیر حضوری استم البته باید توجه داشته باشید که از مراکز فروش معتبر این محصول را تهیه نمایید.

چرا که ممکن است زئولیت کلینوپتلیولیت دارای ناخالصی باشد. مجموعه بازرگانی مفید بهترین و با کیفیت ترین زئولیت کشاورزی را با قیمتی ویژه به فروش می رساند. راه های ارتباطی با دفتر فروش در  سایت درچ گردیده است.

جهت اطلاعات بیش تر و یا دریافت لیست قیمت می توانید با ما تمای بگیرید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.