مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید زئولیت کشاورزی به صورت عمده

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاربرد زئولیت کشاورزی و اثرات آناصلاح نمودن خاک کشاورزی با زئولیتفروش زئولیت کشاورزی به صورت مستقیم
زئولیت کشاورزی

با توجه به کاربردی بودن زئولیت کشاروزی و تاثیر آن بر روی کیفیت و کمیت محصولات تولید شده از آن و همچنین تاثیری که بر روی بهبود خاک کشارزی دارد؛

بسیاری از مشاغل و صاحبان و مدیران این مشاغل به دنبال خرید زئولیت کشاورزی به صورت عمده با قیمتی ارزان هستند.

جهت خرید زئولیت کشاورزی می توانید از مجموعه بازرگانی مفید اقدام نمایید.

کاربرد زئولیت کشاورزی و اثرات آن

زئولیت کشاورزی

به صورت خلاصه اگر بخواهیم کاربرد های زئولیت را عنوان کنیم. زئولیت کشاوزی در صنعت کشاورزی کاربرد دارد. که از آن جهت تصفیه آب کشاورزی، بهبود خاک، بهبود بهره وری کود استفاده شده و همین طور برای بهتر شدن کیفیت محصولات تولید شده استفاده می شود.

زئولیت در کشور های زیادی مورد استفاده قرار میگیرد. مانند ژاپن، ایتالیا، اسپانیا، بلغارستان، ترکیه و … که این کشور ها به صورت گسترده اقدام به خرید زولیت کشاورزی و استفاده از آن می نمایند.

ماده اصلی تشکیل دهنده زئولیت کشاورزی آلومینوسیلیکات است؛ خواص فیزیکی این ماده کاربردی بدین صورت است که؛ دارای خاصیت تبادل کاتیونی بسیار خوب و بالایی است، ضمن این که به دلیل نوع ساحتار بدنه آن دارای خاصیت جذب و نگهداری آب می باشد.

و می تواند به صورت طولانی مدت آب را در خود نگهداری کند. به علاوه زئولیت کشاورزی می تواند عناصر فلزی سنگین را نیز در خود جذب نماید.

کمی بیشتر در رابطه با زئولیت بدانیم؛

کلمه زئولیت بر گرفته از دو کلمه یونانی بوده و معنای تحت الفظی آن یعنی سنگ جوشان، علت این نوع نام گذاری به این خاطر است که با حرارت زیاد دادن به زئولیت یک حالت بخاری از آن خارج می شود.

به کار گیری از زئولیت کشاورزی در خاک کشاورزی باعث می شود تا خاک از هر گونه آلودگی در اثر کود های شیمیایی و آب آلوده و عناصر سمی سنگین در امان خواهد بود. ضمن این که از رشد هر گونه سموم علی الخصوص افلاکسین موجود در خاک، ساقه و برگ و محصول به دست آمده جلوگیری می کند.

در نتیجه با استفاده از زئولیت کشاورزی محصولات تولید شده سالم تر خواهد بود و ساق و برگ های گیاهان هم که به عنوان تغذیه به حیوانات داده می شود، از سلامت بیشتری برخوردار است.

اصلاح نمودن خاک کشاورزی با زئولیت

پودر زئولیت کشاورزی

می دانید که خاک کشاورزی هم مثل گیاهان زنده است و نیاز به رسیدگی دارد. بدون داشتن خاک مناسب، گیاه و محصول خوبی نخواهیم داشت. بنابراین باید در ابتدا سلامت خاک را مد نظر قرار دهیم.

با استفاده از زئولیت کشاورزی بیشتر خاک های مرده و بی حاصل، قابل احیا هستند. این موضوع در مناطقی که دچار کم آبی و خشکسالی هستند بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

در رابطه با حاصلخیر باید بدانید که حاصلخیزی خاک مجموعه ای از فرایند های فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی است.  جهت اصلاح خاک کشاورزی توجه بر دو موضوع مواد فیزیکی و شیمیایی خاک مورد اهمیت است.

تغییر یون های خاک کشاورزی با استفاده از زئولیت کشاورزی می تواند عناصر خاک را تغییر دهد و باعث حاصلخیزی آن شود.

نکته قابل توجه این است که در خاک می توانید برخی از عناصر را با آزمایش خاک به دست بیاوریم. برای این کار باید خاک مورد ارزیابی و آنالیز قرار بگیرد.

سپس عناصر آن تنظیم شود. با استفاده از افزایش دادن مواد اسیدی و برخی از مواد شیمیایی موجود در عناصر خاک می توان آن را تبدیل به خاکی استاندارد و مناسب نمود.

فروش زئولیت کشاورزی به صورت مستقیم

جهت خرید زئولیت کشاورزی می توانید از فروشگاه هایی که اقدام به فروش مستقیم این محصول می کنند اقدام کنید. مجموعه بازرگانی مفید یکی از بزرگ ترین مراکز پخش انواع زئولیت علی الخصوص زئولیت کشاورزی است.

شما می توانید با خرید از مجموعه ما خریدی به صرفه را در کنار محصولی با کیفیت داشته باشید. رضایت شما مشتریان محترم هدف ماست.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.