مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 + 7 =
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید زئولیت کشاورزی ارزان قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید...

چرا باید از زئولیت کشاورزی استفاده کنیم؟حفظ و نگهداری رطوبت در خاک با زئولیتتاثیر زئولیت در بهبود رشد رویشی و زایشی گیاهانزئولیت و اصلاح خاک های کشاورزیراهنمای خرید زئولیت کشاورزی درجه یک

 

 

زئولیت کشاورزی یکی از مواد معدنی پر کاربرد و پر خاصیت است. کشاورزان و باغداران بر نتیجه گیری بهتر از محصولات کشاورزی خود می توانند این محصول را استفاده کنند. زئولیت کشاورزی با توجه به ویژگی هایی که دارد؛ می تواند صنعت کشاورزی را با تغییرات بزرگی روبرو کند.

میزان مصرف زئولیت در کشاورزی بهتر است با مشورت کارشناس صورت بگیرد. قیمت هر کیلو زئولیت کشاورزی را می توانید به صورت تلفنی از مجموعه ی مفید، استعلام بگیرید. با توجه به این که، با نوسانات قیمتی زیادی مواجه هستیم، برای اطلاع از قیمت زئولیت کشاورزی بهتر است که به صورت روزانه تماس بگیرید. البته مجموعه ی مفید همواره در تلاش بوده که محصولات خود را با یک قیمت ثابت به مشتریان عرضه کند. هم چنین به علت پخش مستقیم زئولیت کشاورزی از کارخانه، زئولیت در این مجموعه با قیمت پایین تری به فروش می رسد.

البته محصولات دیگر هم به همین منوال بوده و علاوه بر قیمت پایین، کیفیت بالا و مطلوبی دارند.

خرید زئولیت کشاورزی

چرا باید از زئولیت کشاورزی استفاده کنیم؟

مصرف کنندگان زئولیت به دو دسته تقسیم می شوند. کسانی که زئولیت را می شناسند و به دلیل استفاده از آن، از مزایای آن اگاهی دارند. زئولیت کشاورزی برای این دسته افراد، یک محصول کاربردی بوده و نسبت به خرید آن، چشم پوشی نمی کنند. اما برای دسته ای دیگر، زئولیت یک ماده ناشناخته است. در ادامه برخی از مزایای زئولیت کشاورزی را بیان می کنیم.

این که استفاده از زئولیت کشاورزی، چه فایده هایی دارد و چه تاثیراتی را بر مزارع و باغ ها بر جای می گذارد؟

 

حفظ و نگهداری رطوبت در خاک با زئولیت

یکی از کاربردهایی که زئولیت کشاورزی دارد؛ حفظ و نگهداری آب و رطوبت خاک است. زئولیت یک ماده معدنی بوده که تخلخل بالایی دارد. این ماده ساختار کریستالی داشته و می تواند حدود ۶۰ تا ۶۵ درصد وزنی که دارد، آب را در خود نگهداری کند. این ماده به عنوان یک مخزن آب عمل کرده و با نگهداری آب در خود، تعادل بین آب و هوا را در خاک برقرار می کند.

مولکول های آب می توانند بدون این که ساختار زئولیت را خراب کنند، تبخیر شده و مجدد جذب شوند. زئولیت یک منبع مطمئن برای ذخیره آب در دوره های خشکی است. زئولیت ها می توانند ریشه گیاه را مرطوب نگه دارند. آب ذخیره شده در شبکه زئولیت جذب گیاه می شود. در طول روز به علت تابش مستقیم نور خورشید، مقداری از آب تبخیر می گردد ولی در طول شب و با پایین امدن درجه حرارت محیط، زئولیت ها با جذب رطوبت مقداری از آب دست رفته را جبران می کنند.

 

تاثیر زئولیت در بهبود رشد رویشی و زایشی گیاهان

برای پرورش گل های گلدانی نیز می توان از زئولیت استفاده کرد. در صورتی که زئولیت کشاورزی را به محیط کشت گلدان ها اضافه کنیم، خواهیم دید که گل های گلدانی رشد بهتری دارند. زئولیت آب را جذب می کند و هوای مورد نیاز ریشه را در اختیار آن قرار می دهد. در واقع زئولیت نقش حاصلخیز کننده طبیعی را دارد.

کاربرد زئولیت و تاثیرات آن در کشاورزی فقط به همین جا ختم نمی شود. استفاده از زئولیت در غلات، سبزیجات و میوه ها نیز موجب افزایش محصول می شود. با نظر کارشناس، مقداری زئولیت به کمپوست ها اضافه کنید. این ماده، مواد شسته شده آن را به خود جذب می کند و از خروج آن ها جلوگیری می کند. با اضافه شدن کود به خاک، مواد غذایی در دسترس گیاهان قرار می گیرد.

در نتیجه خاک حاصلخیز می شود و محصول بیشتری هم در مقابل برداشت خواهد شد.

زئولیت و اصلاح خاک های کشاورزی

از دیگر تاثیرات مثبت زئولیت، کاربردن آن ها در زمین های کشاورزی می باشد. پس از استفاده زئولیت در خاک، جمعیت میکروارگانیسم افزایش پیدا کرده و ویژگی های کیفی فعالیت میکروبی خاک هم تغییراتی ایجاد می گردد.

فعالیت میکروبی خاک اصلاح شده با زئولیت در طول زمستان کاهش پیدا نمی کند. خاکی که فعالیت میکروبی بیشتری دارد؛ بر رشد گیاهان نیز تاثیر مثبتی می گذارد.افزودن زئولیت تنفس میکروبی خاک را افزایش می دهد.

راهنمای خرید زئولیت کشاورزی درجه یک

زئولیت کشاورزی

توجه داشته باشید که هر نوع زئولیتی نمی تواند نجات بخش زمین های کشاورزی شما باشد. زئولیت کشاورزی درجه یک را باید از مراکز معتبر خریداری کنید. امروزه نمونه های مختلفی از زئولیت در بازار موجود است.

برای خرید زئولیت کشاورزی، مجموعه ی مفید با سابقه چندین ساله و مشتریان وفادار، مجموعه ای معتبر خواهد بود که می تواند به صورت مستقیم پخش زئولیت کشاورزی درجه یک را بر عهده دارد.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 − 2 =
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.