مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید زئولیت کشاورزی ارزان قیمت در اصفهان

آنچه در این مقاله میخوانید...

آشنایی با انواع زئولیت هامزیت استفاده از زئولیت کشاورزی در مزارع و زمین ها

 

زئولیت یک ماده معدنی است. این ماده به واسطه ویژگی ها و ساختاری که دارد، توانسته در صنایع مختلف، علی الخصوص کشاورزی، تغییر و تحول بزرگی را ایجاد کند. زئولیت کشاورزی را می توانید از مراکز فروش سطح شهر ها خریداری نمایید.

زئولیت کشاورزی که در مجموعه ی بازرگانی مفید عرضه می شود، بالاترین کیفیت ممکن را دارد و تاثیرات شگرفی را برجای خواهد گذاشت. هم چنین این مجموعه مرکز فروش مستقیم زئولیت کشاورزی می باشد. و برای خرید زئولیت کشاورزی ارزان قیمت، می توانید به صورت غیر حضوری از هر جای ایران که باشید، اقدام کنید. از آن جایی که زئولیت کشاورزی در درجه کیفی های متفاوت در بازار وجود دارد، حتما مراکز معتبر را انتخاب نمایید.البته برخی همین کیفیت از محصول را با قیمت بالاتری نیز به فروش می رسانند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از موجودی، و قیمت زئولیت کشاورزی با ما تماس بگیرید. راه های ارتباطی ما با شما، در سایت ذکر شده و ساده ترین و سریع ترین روش ارتباطی، تماس تلفنی با ما می باشد.

آشنایی با انواع زئولیت ها

زئولیت به عنوان یک ماده معدنی در طبیعت شناخته شده است. این ماده از آلومیناسیلیکات ساخته شده و کاربرد تجاری زیادی  دارد. این ماده به دلیل ساختاری که دارد؛ ساختار متخلخل گونه و حفره مانند، به عنوان یک جاذب سطحی عمل می کند. زئولیت ها در صنعت تصفیه آب، به عنوان یک کاتالیزور برای تهیه مواد پیشرفته هم مورد استفاده قرار می گیرند.

ساده ترین روش استفاده از زئولیت در کشور ما، استفاده از زئولیت در کشاورزی می باشد. زئولیت ها عموما به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند و هر کدام از ان ها نیز، انواع مختلفی دارند. زئولیت طبیعی که ۹ نمونه از آن به صورت رایج در طبیعت یافت می شود، زئولیت مورد استفاده در کشاورزی می باشد. زئولیت ها به دلیل تفاوت در خواص فیزیکی و شیمیایی کاربردهای متفاوتی دارند. آن ها در اندازه منفذ، اندازه بلور، ظرفیت تبادل یونی و ظرفیت جذبی متفاوت از یک دیگر می باشند.

زئولیت کلینوپتیلولیت به عنوان یکی از زئولیت های طبیعی می باشد. زئولیت کلینوپتیولیت را می توان به صورت پودری و سنگ به کار برد. استفاده از زئولیت در خاک کشاورزی به عنوان کود، استفاده از زئولیت در انبار محصولات کشاورزی، استفاده از زئولیت در آب و … رایج می باشد.

در ادامه  مزایای زئولیت در کشاورزی را بیان خواهیم کرد.

قیمت زئولیت کشاورزی، بنابر ویژگی هایی که دارد؛ پایین است. قیمت ارزان زئولیت کشاورزی و تاثیرات شگرف آن موجب شده که اکثر کشورها، علی الخصوص کشور هایی که با مشکل کم آبی مواجه اند؛ از زئولیت کشاورزی استفاده کنند.

زئولیت کشاورزی دارای موادی مانند پتاسیم، کلسیم، سدیم، آلومینیوم، منیزیم، سیلسیوم، فسفر، گوگرد، مس، آهن، منگنز می باشد. این محصول بهترین مکمل مواد غذایی دامی و کود کشاورزی است. و استفاده از آن باعث تولید و بهره برداری بیشتر محصولات کشاورزی و دامی می شود.

مزیت استفاده از زئولیت کشاورزی در مزارع و زمین ها

زئولیت کشاورزی که از آن به عنوان زئولیت پتاسیمی هم یاد می شود؛ قابل استفاده در آماده سازی خاک و حجم افزاهای کود شیمیایی می باشد. زئولیت می تواند ظرفیت تبادل یونی را افزایش دهد. و همین عامل موجب می شود که رطوبت افزایش پیدا کند. البته موجب حفظ و  نگهداری رطوبت موجود در خاک نیز می شود.

زئولیت کشاورزی ph بالایی دارد. و از خاک های اسیدی محافظت می کند. زئولیت به عنوان محیط آزادسازی برای امونیاک و تا حد کمتری برای پتاسیم عمل می کند. استفاده از زئولیت کلینوپتیلولیت کشاورزی موجب می شود که نیتروژن نیز کاهش پیدا کند و هم چنین آفت ها، قارچ ها و آنزیم و باکتری های مضر را از بین ببرند.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.