مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید زئولیت خوراک دام و طیور از مراکز معتبر

آنچه در این مقاله میخوانید...

معرفی مشخصات و ویژگی های زئولیت طبیعیاهمیت استفاده از زئولیت در خوراک دام و طیورنقش زئولیت در تغذیه طیورقیمت زئولیت خوراک دام و طیور

زئولیت خوراک دام و طیور، یکی از مواد معدنی پر کاربرد می باشد. مصرف این ماده معدنی، خواص زیادی به همراه دارد. می توانید این ماده معدنی را به عنوان مکمل غذایی دام و طیور، خریداری کنید و از تاثیرات شگرف آن بهره ببرید.

معرفی مشخصات و ویژگی های زئولیت طبیعی

زئولیت خوراک دام و طیور را می توانید به مجموعه ی بازرگانی مفید، در وزن ها و حجم های مختلف سفارش دهید. این ماده معدنی، جزو زئولیت های طبیعی بوده و فقط در برخی از معادن کشور ها یافت می شود. ایران یکی از کشور های دارای معادن زئولیتی است. مجموعه ی مفید، پخش کننده زئولیت خوراک دام و طیور داخل  ایران بوده و به طور مستقیم از کارخانه و معدن زئولیت را به دست شما می رساند. هم چنین این مجموعه، صادرات زئولیت خوراک دام و طیور را به کشور های دیگر انجام می دهد. برای اطلاع از موجودی و قیمت زئولیت خوراک دام  و طیور می توانید از طریق شماره تماس های موجود درسایت با ما تماس بگیرید.

خرید زئولیت خوراک دام

اهمیت استفاده از زئولیت در خوراک دام و طیور

همه ی ما انسان ها، از منابع پروتئینی که منشا دامی دارند، زیاد استفاده می کنیم. در تغذیه انسان ها، تامین پروتئین از طریق فرآورده های دامی نقش مهمی دارد. با توجه به این که بشر به پروتئین دامی نیاز دارد، بنابراین لازم است که به پرورش دام ها توجه شود.

در صنعت پرورش دام، اغلب هزینه های مصرفی، برای تهیه خوراک دام در نظر گرفته شده و سالانه ۳ میلیون تن مواد اولیه برای تهیه خوراک دام خریداری می شود. بنابر این دامداران در تلاش هستند که از این منابع غذایی، استفاده بهینه ای داشته باشند. برای افزایش عملکرد و برای بالا بردن تولید و کاهش هزینه ها لازم است که این بهینه سازی انجام گیرد.

برای افزایش بازدهی غذای دام ها، راه حل هایی وجود دارد. اضافه کردن برخی از ترکیبات مختلف به جیره غذایی دام موجب می شود که بازدهی خوراک دام افزایش پیدا کند. یکی از این مواد که می توان برای افزایش بازدهی و عملکرد بیشتر خوراک دام نام برد، اضافه کردن زئولیت می باشد.

زئولیت های طبیعی، حدود ۵۰ نوع می باشند و خواص متفاوتی دارند. هر کدام از این زئولیت ها با توجه به خواص فیزیکی ویژه ای که دارند؛ برای استفاده در یک بخش خاص به کار برده می شوند.

زئولیت ها که از بلور های آلومینوسیلیکات هیدراته تشکیل شده اند، کاتیون هایی از خانواده فلزات قلیایی خاکی دارند. این بلور ها ساختمان سه بعدی نامحدود دارند. ویژگی دیگر این ترکیبات، تبادلات کاتیونی و قابلیت برگشت پذیر جذب و دفع آب می باشد. زئولیت ها بدون ایجاد تغییر در ساختمان بلوری، این عملیات را انجام می دهند.

 

نقش زئولیت در تغذیه طیور

خصوصیات فیزیکی و شیمیایی زئولیت طبیعی موجب شده تا برای کاهش میزان تولید گاز های زیان آور و کنترل رطوبت در بستر سالن های پرورش از آن ها استفاده شود. استفاده از زئولیت موجب می شود که تولید تخم مرغ افزایش پیدا کرده و سلامتی آن ها نیز تامین شود.

هم چنین مخلوط کردن زئولیت پودر شده با کود طیور موجب می شود که میزان تولید گاز آمونیاک به حداقل برسد. اضافه کردن زئولیت به جیره نهایی پرندگان موجب می شود که سرعت رشد و ماندگاری آن ها بیشتر شود. از دیگر تاثیرات مصرف زئولیت، کاهش اثر سمی افلاتوکسین در طیور می باشد.

می توان از زئولیت در جیره غذایی مرغ تخم گذار هم استفاده کرد. برای افزایش تعداد و وزن تخم مرغ و بهبود کیفیت پوسته تخم مرغ و محتویات درونی آن، از زئولیت طبیعی استفاده می شود. افزودن زئولیت طبیعی به جیره غذایی جوجه گوشتی موجب می شود که وزن بدن و بازده غذایی افزایش پیدا کرده و درصد تلفات هم کاهش پیدا کند.

قیمت زئولیت خوراک دام و طیور

زئولیت خوراک دام و طیور به طور کلی جزو مواد ارزان قیمت است. اما با خرید این ماده از واسطه ها، ممکن است قیمت نهایی آن گران تر به دست بیاید.

بنابراین با خرید زئولیت خوراک دام و طیور از مراکز معتبر که به صورت مستقیم نسبت به پخش آن اقدام می کنند؛ زئولیت خوراک دام و طیور را با قیمت پایین تری خریداری کنید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.