مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید زئولیت خوراک دام عمده ای ارزان

آنچه در این مقاله میخوانید...

زئولیت خوراک دام چیست؟مزایای استفاده از زئولیت در خوراک دام

زئولیت خوراک دام ماده ای پر کاربرد و فوق العاده مفید می باشد. این ماده تاثیرات زیادی در پرورش دام ها بر جای خواهد گذاشت. در صورتی که دامداران از فواید مصرف زئولیت خوراک دام مطلع باشند؛ برای بهره وری بهتر و بیشتر حتما از این ماده استفاده خواهند کرد.

خرید زئولیت خوراک دام عمده ای در ایران، از طریق مرکز فروش انواع زئولیت، مجموعه ی مفید امکان پذیر خواهد بود. شما می توانید برای خرید عمده زئولیت خوراک دام، و هم چنین مشاوره جهت خرید، از طریق شماره تماس های موجود در سایت ارتباط بگیرید.

زئولیت خوراک دام در این مجموعه با کیفیت بالا، ولی قیمت مناسب تر در ایران به فروش خواهد رسید. هم چنین امکان صادرات زئولیت خوراک دام به کشور های همسایه، عراق و سایر کشور های عربی امکان پذیر می باشد.

زئولیت خوراک دام چیست؟

زئولیت ماده ای معدنی است از آلومینا سیلیکات تشکیل شده و شبکه کریستالی شامل اکسیژن و آلومینیوم یا سیلیس می باشد که ساختمانی سه بعدی دارد. این ماده در رنگ های سفید، زرد کم رنگ یا قهوه ای مایل به قرمز و بی رنگ موجود می باشد.

زئولیت هایی که مقادیر کمی آهن دارند، به رنگ کرم یا زرد می باشند. یکی از مصارف این ماده به عنوان مکمل غذایی دام و طیور است. این ماده در شیلات، آبزیان و آب های شیرین ماهی و میگو مورد استفاده قرار می گیرد.

افزودن زئولیت طبیعی یا همان کلینوپتیلولیت به غذای حیوانات موجب میشود تا مصرف خوراک ان ها افزایش پیدا کند و به هضم ان ها نیز کمک خواهد کرد. البته که این میزان باید کنترل شده باشد. افزودن مقدار کنترل شده کلینوپتیلولیت به جوجه ها، بوقلمون و خوک موجب می شود تا میزان رشد آن ها افزایش پیدا کند، اسهال و مشکلات مربوط به سلامت کاهش پیدا کند، مدفوعی خشک با بوی کمتر تولید شود.

مزایای استفاده از زئولیت در خوراک دام

استفاده زئولیت در جیره غذایی حیوانات اهلی تاثیر مثبتی بر متابولیسم پروتئین دارد. بر اساس گزارشی از یک محقق یونانی، استفاده بلند مدت از زئولیت به عنوان مکمل غذایی موجب می شود تا جیره غذایی ۲٫۵ درصد زئولیت کلینوپتیلولیت، موجب افزایش درصد چربی شیر و کاهش تعداد سلول سوماتیک بشود. زئولیت موجب افزایش کیفیت شیر نیز می شود و بهبود بهداشت شیر را در پی خواهد داشت. استفاده از زئولیت طبیعی در جیره گاو های شیری موجب افزایش تولید شیر تا میزان ۱۷ درصد می شود.

طبق گزارش دیگری، یک ازمایش در رابطه با مصرف و عدم مصرف دام ها انجام گرفت. یک ماه پس از انجام آزمایش، وزن دام هایی که زئولیت را دریافت کرده بودند، ۱۳٫۴ کیلوگرم نسبت به دام هایی که زئولیت به آن ها نرسیده بود، بیشتر بود. طبق این ازمایش انجام شده پس استفاده از زئولیت در خوراک دام تاثیرات مثبت زیادی بر جای خواهد گذاشت.

برای میزان مصرف زئولیت در غذای حیوانات بهتر است که با کارشناس مربوط، مشورت کنید.

افزودن زئولیت در غذای گوساله ها، میزان رشد و اشتهای آن ها را افزایش داده و احتمال ابتلای آن ها به اسهال کاهش پیدا می کند. هم چنین مدفوع حیوانات دریافت کننده زئولیت حاوی آب و ذرات جامد هضم نشده کمتری است.

زئولیت کلینوپتیلولیت در خوراک دام، موجب می شود تا خوراک در دستگاه گوارش کند تر حرکت کند و عملیات هضم آسان و جذب مواد مغذی افزایش پیدا کند. ترکیبات سمی مانند اوره، آمونیاک و نیتروژن با زئولیت واکنش می دهند و از سوهاضمه جلوگیری می شود.

به طور کلی میزان مصرف زئولیت در خوراک دام، با مشورت دامپزشک، می تواند تاثیرات مثبت زیادی را به دنبال داشته باشد. درصورت مصرف زئولیت خوراک دام، دام ها وزن بالاتری خواهند داشت در صورتی که میزان کمتری غذا دریافت می کنند، شیر ان ها کیفیت و حجم بیشتری خواهد داشت و در هر صورت سود بالایی برای دامدار حاصل خواهد شد.

با توجه به این که قیمت زئولیت خوراک دام نیز ارزان می باشد، کمک زیادی به حفظ بودجه می شود.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.