مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تولید کننده سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت 95%

آنچه در این مقاله میخوانید...

خصوصیات سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت 95%قیمت سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی

با توجه به نیاز روز افزون بازار به سنگ زئولیت تولید کننده سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت 95% این محصول درجه یک و با کیفیت را در اختیار خریدارن محترم قرار می دهد. از آن جا که این سنگ از درجه خلوص بالایی برخوردار است در صنایع مختلف از جمله در تولید کاشی و سرامیک و در تغذیه طیور نقش ویژه ایفا می کند به همین سبب سنگ زئولیت سنگی پرمتقاضی است و از فروش بالایی برخوردار می باشد.

تولید کننده سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت 95%

خصوصیات سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت 95%

خصوصیات سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت 95% سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت ۹۵% از جمله سنگ های با ارزش است که در دنیا به عنوان یک سنگ کم یاب شناخته شده است اما این سنگ در معادن بعضی از شهر های ایران یافت می شود. در ایران این سنگ بیشتر از نوع رسوبی می باشد و رنگ آن بین سفید تا کرم رنگ می باشد. سنگ زئولیت دارای شکستگی های ناصاف است و بلور های پهن و کوتاهی دارد که شفاف یا نیمه شفاف می باشند. یکی از خصوصیات سنگ زئولیت این است که ظاهری شیشه ای دارد. در ضمن سنگ زئولیت دارای خواص تبادل یونی می باشد و دراز بین بردن و جذب آلودگی های میکروبی تاتیر دارد.

خصوصیات سنگ زئولیت، این سنگ گران بها را به سنگی پر کاربرد تبدیل کرده است که در صنایع گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله صنایعی که در آن ها از سنگ زئولیت استفاده می شود تصفیه آب می باشد بدین منظور از این سنگ برای تصفیه آب چاه، آب پرورش ماهی و … استفاده می کنند. همچنین از سنگ زئولیت در بستر دامداری ها و گاوداری ها استفاده می گردد. در ضمن این سنگ در تولید بتن، سیمان، کاشی، سرامیک و حتی در تولید کاغذ نیز نقش دارد. در تغذیه بعضی از حیوانات نیز از زئولیت استفاده می کنند. علاوه بر این زئولیت در زمین های کشاورزی و در گلخانه ها برای حاصلخیزی خاک برای پرورش بهتر درختان، گل ها و گیاهان نقش موثر ایفا می کند.

قیمت سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی

قیمت سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی قیمت سنگ زئولیت کلینوپتیلولیت طبیعی دستخوش عوامل گوناگونی قرار می گیرد که از مهم ترین این عوامل درجه خلوص این سنگ می باشد نا گفته پیداست هر چه سنگ زئولیت از درجه خلوص بالاتری برخوردار باشد از نظر قیمت گران تر می باشد. البته قیمت این محصول به نرخ روز می باشد. شما عزیزان برای دسترسی آسان به سنگ زئولیت طبیعی می توانید این محصول را به صورت اینترنتی تهیه کنید خرید اینترنتی این مزیت را برای شما عزیزان به دنبال دارد که به راحتی و بدون صرف وقت می توانید این محصول معدنی را سفارش دهید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید