مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بهترین مرکز خرید زئولیت دامی عمده

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاربرد زئولیت کلینوپتیلولیت در بستر دامکاربرد زئولیت در بستر گاوداریتاثیر مصرف زئولیت در جیره دام هاصادرات زئولیت خوراک دام از ایران

زئولیت دامی ماده ای بی نظیر با کاربردی فوق العاده است؛ این ماده دارای خاصیت جذب آلودگی بوده و می تواند آب را از کود به صورت انخابی جذب نماید، به علاوه زئولیت کلینوپتیلولیت قادر سات تمامی میکروب ها و آلایندگی ها را جذب و حذف نماید.

دامداران زیادی امروزه رو به استفاده از زئولیت دامی آورده اند، از همین رو اگر شما هم به دنبال یکی از بهترین مرکز خرید ها زئولیت دامی آن هم به صورت عمده هستید، مجموعه بازرگانی مفید می تواند انتخابی مناسب باشد.

کاربرد زئولیت کلینوپتیلولیت در بستر دام

یک گاو از زمانی که متولد می شود تا آخرین روز مرگش به صورت میانگین ۳۵ کیلوگرم دی اکسید کربن تولید می کند. گوسفندان، بز ها، اسب ها و .. نیز به اندازه ای آلودگی به محیط زیست وارد می کنند.

بهتر است بدانید ۸۰ درصد از بیماری های دامی به واسطه مصرف غذای آلوده و تنفس خود حیوان به وجود می آید. زمانی که زئولیت دامی را به خوراک و یا در بستر دام قرار می دهیم به صورت چشم گیری میزان بیماری ها و آلودگی ها کم تر می شود.

زئولیت دامی دارای قیمتی مقرون به صرفه است، از طرفی کاربرد بسیار زیادی در صنعت دامداری دارد و می تواند با جلوگیری از بیماری ها و تاثیرات مثبتی که بر روی دام می گذارد، کسب و کار دامداران را رونق ببخشد.

از همین رو افراد زیادی به دنبال خرید این محصول هستند. تا هم از هزینه های مربوط به بیماری دام ها جلوگیری کنند و هم میزان درآمد زایی خود را افزایش دهند.

زمانی که زئولیت دامی را در بستر دام استفاده می کنند، هم باعث می شود میزان آلودگی کد کم تر شود و هم آلودگی محیط را نیز به ارمغان می آورد.

کاربرد زئولیت در بستر گاوداری

بسیاری از بیماری های دام ها نشات گرفته از بستر دام ها است، بیماری در بستر دامی که دارای رطوبت و گرما باشد با سرعت بیش تری تکثیر می یابد. اما تنها با ریختن یا قرار دادن زئولیت دامی در بستر گاوداری می توان همه مواد و گاز های سمی را از محیط و بستر دام حذف نمود.

ضمن این که زئولیت دارای خاصیت جذب رطوبت است و میزان رطوبت موجود در محیط گاوداری را به حداقل می رساند. زئولیت دامی می تواند تا ۹۰ درصد میزان آلودگی میکروبی محیط را از بین ببرد.

تاثیر مصرف زئولیت در جیره دام ها

زمانی که از زئولیت دامی به صورت ترکیب شده با جیره غذایی دام ها استفاده می شود، تاثیرات مثبت زیادی  را در گاو، گوسفند و .. مشاهده می کنیم.

به صورت کلی، زئولیت دامی می تواند باعث بهتر شدن روند هضم و سرعت بخشیدن به هضم ماده غذایی در سیستم گوارشی نشخوار کننده شود، از همین رو حیوان میل بیش تری را به خوردن غذا خواهد داشت.

در نتیجه سرعت رشد و پروار شدن آن بیش تر می گردد. همچنین زئولیت بر روی مدفوع حیوان هم اثر می گذارد. زمانی که از زئولیت دامی در خوراک حیوان بهره برده می شود؛ حیوان دارای مدفوع خشک تر و کم بو تری می شود.

بنابراین بستر دام تمیز تر و عاری از آلودگی خواهد بود. تاثیرات دیگری که زئولیت بر روی دام دارد این است که میزان شیر و کیفیت شیر را بهبود می بخشد. گاو و گوسفند و .. شیرده با مصرف زئولیت خوراک دام هم میزان شیر بیش تری را خواهند داشت و هم شیر های پر چرب تر و بهتری را ارائه می دهند.

صادرات زئولیت خوراک دام از ایران

جهت سفارس هر مدل و سایز زئولیت با دفتر فروش مجموعه بازرگانی مفید هماهنگ نمایید.

باتشکر از اعتماد شما به مجموعه مفید و حسن اعتماد و حسن انتخاب شما

با توجه به این که زئولیت دامی یکی از انواع زئولیت های طبیعی است؛ و این ماده به صورت طبیعی از معادن موجود در سراسر کشور قابل برداشت است، امکان صادرات زئولیت خوراک دام از ایران به تمام نقاط دنیا امکان پذیر است.

را های ارتباطی با مجموعه ما در سایت درج گردیده است، جهت ثبت سفارش و یا اطلاعات بیش تر می توانید با ما تماس بگیرید.

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.