مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 7 + 4 =
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بهترین مراکز فروش زئولیت کشاورزی

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاربرد های زئولیت در صنعت کشاورزیمصارف زئولیت و چگونگی استفاده از آنخرید زئولیت کشاورزی به صورت عمده
زئولیت در کشاورزی

 

امروزه استفاده از زئولیت در صنعت های بسیار زیادی روتج پیدا کرده است. افراد با علم بر ویژگی های مفید این محصول، علاقه مند به خرید و مصرف آن می شود. لذا برای خرید آن به دنبال بهترین مراکز فروش زئولیت کشاورزی هستند. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا در ارین زمینه شما را راهنمایی کنیم.

کاربرد های زئولیت در صنعت کشاورزی

زئولیت در کشاورزی

زئولیت یک ماده معدنی است که برای بهبود روند کشاورزی و محصولات آن استفاده می شود. زئولیت نه تنها باعث می شود خاک بهبود پیدا کند و محصولات به دست آمده با کیفیت تر و تعداد بیشتری خواهند بود. بلکه باعث صرفه جویی در مصرف آب و کود و … خواهد شد.

زئولیت آمینوسیلیکات بوده که دارای ساختاری متخللخل است. به خاطر شکل و ساختار و همچنین حفره های موجود در آن می تواند رطوبت و مواد مغذی را در خود جای دهد و به مرور زمان به خورد گیاه دهد. خواص زئولیت کشاورزی عبارت است از؛

  1. امکان جذب کردن مولکلول های آب و نگهداری از آن ها در مدت طولانی
  2. دارای خاصیت تبادل کاتیونی فوق العاده زیاد
  3. جاذب عناصر فلزی سنگین
  4. غربالگر مولکولی

مصارف زئولیت و چگونگی استفاده از آن

زئولیت در کشاروزی

همان طور که قبل تر نیز اشاره شد، زئولیت کشاورزی دارای ساختار و بدنه متخلخل است، یعنی بر روی بدنه آن حفره هایی وجود دارد که این حفره ها به صورت انتخابی آّب موجود در خاک و حتی هوا را به خود جذب می کند. این رطوبت جذب شده در مدت زمانی طولانی درون زئولیت کشاورزی باقی خواهد ماند.

این آب جذب شده در مدت زمانی طولانی به صورت تدریجی رحا سازی می شود و به خورد خاک می رود. این موضوع باعث شده تا زئولیت تا حد قابل توجهی مصرف آب را کاهش دهد. عدد کاهش مصرف آب گاها تا ۵۰ درصد هم می رسد.

زئولیت در کود های شیمیایی

به طور معمول کود هایی که دارای ازته و پتاسیم هستند؛ بعد ار مصرف شدن چون محدود هستند، با آبیاری زمین شسته می شوند و به هدر می روند. یا حتی به عمقی پایین تر از ریشه نفوذ می کند. اما زئولیت از این روند جلوگیری می کند، زئولیت کشاورزی رطوبت و ازته و پتاسیم موجود در کود را به خود جذب می کند، و آن ها را درون خود نگه می دارد تا در مدت زمان طولانی به تدریج در اختیار گیاه قرار دهد.

تاثیر زئولیت بر روی بازدهی خاک زراعی

این ماده معدنی باعث پایداری خاک می شود و این قابلیت را دارد تا اسیدیته خاک را کنترل نماید. زئولیت کشاورزی با جذب کانی های پتاس و فسفر که قابلیت جذب ندارد، تبادل یونی را فعال می و=کند. با همین روند باعث بهتر شدن کیفیت خاک زراعی می شود.

زئولیت تصفیه کننده آب و خاک

همان طور که می دانید، زئولیت دارای خاصیت کاتیونی است. بنابراین عناسر سمی و سنگین موجود در آب های کشاورزی را جذب می کند و اجازه ورود به خاک و گیاه را نمیدهد.

تاثیر زئولیت بر روی محصولات کشاوری

بازدهی تولید محصولات کشاورزی با زئولیت بهتر می شود؛ این تاثیر مثبت هم بر روی کیفیت و هم بر روی تعداد محصولات تولید شده کشاورزی است.

خرید زئولیت کشاورزی به صورت عمده

زئولیت کشاورزی

شما می توانید جهت خرید زئولیت کشاورزی به صورت عمده در هر حجم و اندازه ای با شماره تماس موجود در قسمت تماس با ما سایت ارتباط بگیرید. ما زئولیت را در هر حجم و اندازه با کیفیت ویژه به دست شما خواهیم رساند. قیمت های مجموعه مفید رقابتی بوده و بهترین کیفیت را با کم ترین هزینه به دست مشتریان خود می رساند.

 

مهدی بینایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش:مهدی بینایی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120697642

phone icon شماره ثابت: 02128420163

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: zeolite.binaei@gmail.com

مجموعه بازرگانی مفید شما را به خرید بهترین محصولات زئولیت طبیعی و مولکولارسیو هادعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 − 7 =
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.